آرشیف

2015-6-18

روند ٣

اعلامیه مطبوعاتی: پیام روند 3 افغانستان بمناسبت حلول ماه مبارک رمضان الکریم

 

کابل، چهارشنبه، 27 جوزای 1394
 
 
روند 3 افغانستان حلول ماه مبارک رمضان، ماه مهمانی پروردگار عالمیان با بندگانش، ماه بخشش، رحمت و مغفرت و ماه صمیمیت و همدلی را به همه مردم مسلمان و عزیز افغانستان مبارک باد عرض میدارد.
 
برماست تا از تمامی هدایات و اساسات دین مبین اسلام که همانا بشر دوستی و صلح است، در گسترش فرهنگ همدیگر پذیری، از خود گذری و مسوولیت پذیری در اجتماع خود هر لحظه استفاده نماییم و دین خود را به گونه ی درست آن بخوانیم تا با ندانستن دین، دشمن دین و ملت نگردیم.
 
اسلام دین صلح و دوستی است. روند 3 افغانستان از تمامی جناح های جنگی و دولت افغانستان میخواهد تا بمناسبت حلول این ماه عظیم در آوردن صلح جدیت بخرچ دهند و به گونه ی واقعی آن، در مذاکرات صلح مردم افغانستان را در نظر بگیرند. مذاکرات پنهانی دولت با مخالفان مسلح مورد پذیرش نیست مگر اینکه هر موضع خود را با مردم شریک سازند.
 
مردم عزیز افغانستان به آرامش ضرورت دارند و رسانه ها همیشه همگام و یاور مردم بوده اند. روند 3 افغانستان از رسانه های تصویری، صوتی و چاپی  محبوب کشور نیز صمیمانه تقاضا میدارد تا نشر خبرهای که جنبه منفی، شکننده و زشت دارند و از سوی دشمنان صلح و آرامش این سرزمین بر علیه مردم مظلوم ما انجام میگردد، را تحریم نمایند.
 
حلول ماه مبارک رمضان الکریم را یکبار دیگر بر همه گان مبارک باد عرض میداریم و از بارگاه خداوند منان استدعا میداریم تا از برکت این ماه، صلح و ثبات دایمی در کشور پایدار گردد.
 
با قوت نسل نو، به سوی افغانستان توانمند!
 
 
بخش مطبوعات و پیامها || Communication & Messages
0791919152 / 0799575759 / 0795190819 / 0700203739
 

با ما از این طریق نیز بتماس شوید:
ویب سایت:       WWW.RAWAND3.COM
در فیسبوک:      www.facebook.com/rawand3.org
در تیوتر:          www.twitter.com/rawand3kbl
ایمیل آدرس:      rawand3.kbl@gmail.com